Odstąpienie od umowy

Towar dotarł w nieodpowiednim rozmiarze? Nie odpowiada Ci produkt? To żaden problem! honasport.pl zapewnia 14 dni na odstąpienie od umowy.

Oto dostępne sposoby zwrotu towaru:

Zwrot w Panelu Klienta

 • Zaloguj się na swoje konto w sklepie Jeśli nie pamiętasz hasła - skorzystaj z opcji jego przypomnienia. Wyślemy wówczas do Ciebie maila z linkiem umożliwiającym automatyczne zalogowanie.
 • Po zalogowaniu wybierz opcję "Dodaj zwrot" i wypełnij formularz zgodnie z komunikatami pojawiającymi się na ekranie. Jako podsumowanie system wygeneruje Potwierdzenie Zwrotu - wydrukuj ten dokument i dołącz do przesyłki ze zwracanymi produktami.

Zwrot poprzez formularz odstąpienia od umowy:

DODATKOWE UWAGI:

 • Wszystkie przesyłki prosimy kierować na adres
  honasport.pl
  Naprawa 48 
  34-240 Jordanów
 • Zwracane towary nie mogą nosić śladów użytkowania (nie mogą posiadać plam, odbarwień, nie mogą być prane, etc)
 • W przypadku zwrotów częściowych (kiedy chcesz nam oddać np. dwa z trzech zakupionych towarów) - zwrócimy Ci poniesione koszty dostawy w sposób proporcjonalny (jeżeli oddajesz dwa z trzech towarów - zwrócimy Ci 2/3 kosztów dostawy)
 • Prosimy o dołączanie do przesyłek zwrotnych formularza odstąpienia od umowy lub o jednoznaczne oznaczenie, z którego zamówienia pochodzą zwracane produkty. Jest to gwarancja szybkiego i bezproblemowego zwrotu pieniędzy na Twoje konto
 • Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia dostawy zakupionych produktów. Aby dochować tego terminu, musisz nas poinformować o chęci zwrotu produktów - możesz to zrobić np. w formie wiadomości e-mail (sklephona@gmail.com) w temacie wpisując nr zamówienia.

Więcej informacji na temat Prawa do odstąpienia od umowy:

 1. Prawo do odstąpienia od umowy
  1. Klientowi, który jest Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Konsument ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia zamówienia.
  2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
  3. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
  4. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  5. Koszty zwrotu towaru pokrywa kupujący.
 2. Skutki odstąpienia od umowy
  1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności (wpłaty), w tym koszty dostarczenia rzeczy (tj koszty początkowej dostawy) (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia otrzymania pprzesyłki zwrotnej. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze zmianą sposobu zwrotu płatności.
Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 244 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-30
Super obsługa. Polecam
2024-05-23
Super
pixel